height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden">
Placówki Placówki Zadzwoń Telefon

Środek do prania chemicznego SENSENETM można stosować uniwersalnie w nowoczesnej branży tekstylnej i skórzanej. Prace nad SENSENETM od samego początku były nastawione na zadowolenie klienta i dopieszczenie jego zmysłów.

ZMYSŁ PIĘKNA

Środek czyszczący SENSENETM ma dużą moc rozpuszczania i w niezawodny sposób usuwa plamy z różnych tkanin. Zapobiega odbarwieniom i zachowuje żywe kolory wypranych tkanin.

ZMYSŁ NATURY

SENSENETM jest środkiem na bazie mody kowanego alkoholu, który jest z natury biodegradowalny i ma niską toksyczność dla środowiska wodnego, a zatem stanowi przyjazną dla środowiska metodę prania chemicznego.

ZMYSŁ DOTYKU

SENSENETM jest delikatny dla tkanin i powoduje stosunkowo niewielkie gniecenie się materiału, co ułatwia prasowanie. Dzięki temu dotyk tkanin pranych z użyciem SENSENETM jest wspaniały.

ZMYSŁ BIZNESU

SENSENETM realizuje prosty i inteligentny proces: tkaniny szybciej wysychają, a cykle prania maszyn są krótsze. Ponadto proces czyszczenia wymaga mniejszej ilości energii dzięki prawidłowej destylacji, a proces wstępnego wywabiania plam można ograniczyć, co ułatwia prasowanie, gdyż tkaniny słabiej się gniotą. Wszystko to oszczędza nie tylko czas, ale i Twoje pieniądze.

ZMYSŁ ZAPACHU

SENSENETM pozostawia przyjemny i czysty zapach na wypranych tkaninach. Stabilna formuła utrzymuje czystość maszyny pralniczej, minimalizując gromadzenie się bakterii i powstawanie nieprzyjemnego zapachu.

Na telefon

Zadzoń - odbierzemy i przywieziemy czyste!

CennikZadzwoń

Aplikacja na telefon

Pralnie Samoobsługowe

Zapraszamy do pralni samoobsługowych Speed Queen!

Więcej
client_1client_2client_3client_4client_6client_7client_8client_9client_10